Торгово-виробнича компанія BELLEHOME - це стабільне підприємство з 15 річним досвідом роботи в створенні домашнього текстилю преміум класу.

На сьогоднішній день компанія співпрацює з найбільшими фабриками світу - лідерами в своєму сегменті, має склади готової продукції, а також мережа фірмових салонів по всій Росії.
Компанія здійснює повний цикл виробництва і продажів колекцій постільної білизни, махрових рушників, пледів, декоративних подушок.

Увага до деталей, контроль якості колекцій є ключовими для компанії.
Основна концепція компанії - це розвиток роздрібної мережі магазинів, що працюють в сегменті преміум класу, співпраця з компаніями що спеціалізуються на дизайнерських рішеннях для інтер'єрів.

- На сьогодні колекції представлені в 20 містах Росії.
- Велику увагу приділено просуванню колекцій в Інтернет-мережі через офіційний сайт (Інтернет-магазин) bellemart.ru, але при цьому компанія не працює безпосередньо з сторонніми інтернет-магазинами що дозволяє зберігати контроль за представленістю і цінами на продукції BELLEHOME.
- Магазини-партнери, що мають ексклюзивні права представляти колекцію BELLEHOME у себе в місті, представлені на сайті і мають можливість використовувати оригінальний контент для оформлення свого веб ресурсу.